Oheň v průmyslové hale likvidovali hasiči až do rána
Ve středu odpoledne vypukl požár ve skladovací hale v průmyslovém areálu v Olomouci. Hasiči na…
foto: Google Maps
08. 02. 2023 - 13:07
Auta ani autobusy MHD neprojedou dva měsíce od Senima přes Pasteurovu ulici. Chystá se tedy totiž pokračování opravy parovodu. Dopravní podnik už zveřejnil náhradní trasy pro tři standardní a dvě noční linky MHD.
V termínu od úterý 14. 2. do středy 19. 4. 2023 budou pokračovat stavební práce na rekonstrukci parovodu v ulici Pasteurova. Na komunikaci bude v úseku od křižovatky Pasteurovy s ulicí Kaštanova po křižovatku s ulicí Jeremenkova umožněn provoz pouze ve směru od centra na Hlavní nádraží. V opačném směru bude provoz vyloučen.
Autobusové linky č. 14, 15, 21 a noční spoje linek č. 19 a 51 budou vedeny mezi zastávkami Hlavní nádraží a Černá cesta / U Bristolu / Na Střelnici ulicemi Jeremenkova – Masarykova tř. – Husova bez obsluhy zastávky Na Špici. V opačném směru bude autobusový provoz veden beze změn.
Uzavírka komunikace ovlivní provoz autobusových linek č. 14, 15, 19, 21 a 51, které budou provozovány dle výlukových jízdních řádů zveřejněných na zastávkových označnících a na https://www.dpmo.cz/informace-pro-cestujici/aktuality/?id=548.
Ve středu odpoledne vypukl požár ve skladovací hale v průmyslovém areálu v Olomouci. Hasiči na…
Olomoucká společnost FARMAK, která již tři desetiletí úspěšně vyvíjí a exportuje léčivé látky (API)…
Závažné nedostatky v řízení školy, problémy v kontrolní a hospitační činnosti, metodickém vedení…
Tradičním běžeckým svátkem se v Olomouci stal Mattoni Running Festival. Do ulic města se v sobotu…
Sympatickou cestou podél toku Bystřice do Bystrovan, kde je mimochodem dnes znovu velkým lákadlem…
Vážná železniční dopravní nehoda se odehrála v pátek dopoledne na přejezdu mezi Prostějovem a…