Oblíbená Tramtarie se stěhuje do Hanáckých kasáren
Olomoucké Divadlo Tramtarie po letech hledání získalo nový divadelní prostor. Tato úspěšná…
foto: Pixabay
22. 02. 2021 - 12:00
Do supermarketu na Třídě Svobody museli vyrazit v pátek krátce po obědě strážníci Městské policie Olomouc. Uvnitř měl být podnapilý a agresivný muž, který chtěl, aby mu prodavačky prodaly další alkohol, ty to ale odmítly.
"Protože byl šestačtyřicetiletý muž těžce pod parou, nesouvisle komunikoval a měl problém s koordinací pohybů, bylo rozhodnuto o jeho převozu na protialkoholní a záchytnou stanici," uvedl mluvčí Čunderle.
Mohlo by se zdát, že tím celý případ skončil, opak je ale pravdou. Muž ještě před příjezdem převozového auta začala být mnohem více agresivní. A to natolik, že ho museli strážníci zpacifikovat pomocí pout.
"Pak již došlo k převozu do zdravotnického zařízení, kde mu byla zjištěna hodnota 3,14 promile alkoholu v dechu," doplnil Čunderle.
Olomoucké Divadlo Tramtarie po letech hledání získalo nový divadelní prostor. Tato úspěšná…
Úspěch. Tak lze jednoduše zhodnotit akci, jejímž záměrem v loňském roce bylo motivovat nepřihlášené…
Tři tisíce mladých jeseterů malých dnes vypustili zástupci Světového fondu na ochranu přírody WWF…
Olomouc je o krok blíže k výstavbě nové multifunkční haly. Projekt společnosti REDSTONE vstupuje do…
Mezinárodní výstava Flora Olomouc 2026 nabídne jedinečný jarní zážitek, který propojí květiny,…
Po dlouhé zimní pauze se postupně vrací voda do olomouckých kašen. Jako tradičně zahájila sezonu…