
Začala dvouletá rekonstrukce olomoucké radnice
Olomouc - Od úterka se nádvoří olomoucké radnice proměnilo v zázemí pro rozsáhlou rekonstrukci. Na…
foto: Archiv redakce
21. 09. 2020 - 14:52
V sobotu 26. září a v neděli 27. září a opakovaně v sobotu 3. října a v neděli 4. října bude kvůli stavebním pracem uzavřený most v ulici 1. máje. A to pro veškerou dopravu včetně MHD.
"Autobusové linky X, 50 a 52 budou obousměrně vedeny mezi zastávkami Hlavní nádraží a U Dómu po objízdné trase. Na objízdné trase budou obsluhovány zastávky Komenského.
Zastávky Žižkovo nám. nebudou obsluhovány," prozradila v tiskové zprávě mluvčí Dopravního podniku města Olomouce Martina Krčová.
Linky X, 50 a 52 budou provozovány dle výlukových jízdních řádů, které budou zveřejněny na jednotlivých zastávkách a v elektronické podobě na www.dpmo.cz.
Olomouc - Od úterka se nádvoří olomoucké radnice proměnilo v zázemí pro rozsáhlou rekonstrukci. Na…
Olomouc - Tento týden začala v Olomouci rozsáhlá oprava mostu na silnici I/55, který překonává…
Tramvaje na Nové Sady po osmidenní výluce opět jezdí. Výluku zavinila nehoda vlaku, který vykolejil…
Výluka tramvajového provozu na Nové Sady, způsobená vykolejením vlaku na křížení tratí v ulici…
Olomouc - Městská policie v Olomouci v poslední době zaznamenává zvýšený počet případů porušování…
Olomoucké tržiště čeká významná proměna. Podkladem bude projektová dokumentace, jejíž zadání…