Basketbalisté BK Olomoucko prohráli s USK
Ani potřetí v sezoně nedokázali basketbalisté BK Olomoucko vyzrát na výběr USK Praha. Ve druhém…
foto: archiv Patrika Šerého
10. 01. 2025 - 13:50
Během Vánoc byl v rukou olomouckých chirurgů, dnes už je opět v plné přípravě na nadcházející sezónu. Kulturista a reprezentant ČR Patrik Šerý v době, kdy většina lidí odpočívá a užívá si vánoční náladu, leží pod kusy železa a připravuje se na další závody.
Také proto v době vánoční utrpěl kulturista zranění, konkrétně utržení vazivové tkáně na zádech, což si vyžádalo lokální operaci s devíti stehy na zádech. Ve Fakultní nemocnici Olomouc si jej do své péče vzal Patrikův dobrý kamarád, chirurg MUDr. Ondřej Kroupa.
„Mám své doktory, kteří mají zlaté ruce a jako chirurgové jsou hvězdy, teď byl nejblíže doktor Ondřej Kroupa, který se mě už něco nařezal do těla. Je to špičkový chirurg, po jeho práci nikdy nezůstávají jizvy okem spatřitelné. Děkuji za takovou péči,“ vzkazuje Patrik Šerý.
Jen co 3. ledna odstranil lékař stehy, Patrik opět naskočil do režimu vrcholového sportu a drtí tělo na jarní závodní sezónu. Má napilno, neboť první závod začne už za tři měsíce. Při nynějších 103 kilogramech váhy chce všechno dotáhnout tak, aby výřez svalů byl dokonale ostrý. Letos by rád obhájil medailové umístění z Mistrovství světa v Santa Sussaně, k tomu ovšem potřebuje především pevné zdraví. S poctivým přístupem Patrika Šerého k přípravě a sportovním výkonům se ovšem další medaile dají určitě očekávat.
Ani potřetí v sezoně nedokázali basketbalisté BK Olomoucko vyzrát na výběr USK Praha. Ve druhém…
Úspěšný vstup do jara prožili fotbalisté SK Sigma Olomouc. Ve 20. kole Chance ligy nastoupili…
Sedm hráčů přišlo, jedenáct odešlo. Sigma jde do jarní části Chance Ligy z výráznou kádrovou změnou…
Poslední utkání před olympijskou pauzou hráli hokejisté HC Olomouc v Praze proti Spartě. Nastoupili…
Z tříbodového zisku se opět mohli radovat hokejisté HC Olomouc. Podařilo se jim vyhrát přestřelku…
V posledním utkání na soustředění ve Španělsku remizovali fotbalisté SK Sigma Olomouc s korejskýý…