Kulturista Patrik Šerý získal v Římě pět medailí
Kulturista Patrik Šerý má za sebou další povedený start v cizině. Vyrazil na světový závod IFBB…
foto: Petr Pelíšek
10. 02. 2022 - 18:32
Útočník Jegor Golenkov (1999) se v dresu SK Sigma Olomouc v soutěžním utkání neobjeví. Vrací se zpět do vlasti, bude působit v nejvyšší ruské soutěži. Z Hané přestoupil do FC Rostov, kde podepsal smlouvu na pět let. Jeho nový klub o tom informoval včera, Sigma to potvrdila na svém webu dnes.
Za nový klub už Golenkov nastoupil v přípravném utkání proti španělskému klubu Real Balompédica Linense. Rostov vyhrál 2:1, vítěznou branku dával právě Jegor Golenkov.
Ruský útočník se v Olomouci objevil loni v létě, podepsal s SK Sigma smlouvu na dva roky. Ale pak se zranil. „Podstoupil operaci v Německu, je v rekonvalescenci a v příštím týdnu by se měl připojit k béčku. Uvidíme, je to na dlouho,“ řekl ještě na začátku zimní přípravy v úvodu ledna trenér SK Sigma Václav Jílek.
Vše je nakonec jinak. Golenkov už hraje a přestoupil jinam. „Projekt příchodu Jegora do českého fotbalového prostředí nebyl zpětnou optikou úspěšný po sportovní stránce, ale vzhledem k tomu, že přicházel jako volný hráč bez smlouvy a nyní se podařilo realizovat jeho přestup do Rostova, není to pro Olomouc negativní zkušenost,“ řekl sportovní manažer Ladislav Minář pro klubový web.
Kulturista Patrik Šerý má za sebou další povedený start v cizině. Vyrazil na světový závod IFBB…
Přípravu na nový soutěžní ročník zahájí fotbalisté SK Sigma Olomouc v pondělí 22. června. První…
Pavel Hapal zůstává. Prvoligový SK Sigma Olomouc oznámil obsazení postu trenéra pro nový soutěžní…
První letní posilou Sigmy Olomouc je islandský útočník Hilmir Rafn Mikaelsson z norského Vikingu…
V závěru minulého ročníku Chance Ligy zmizel znenadání ze základní sestavy SK Sigma Olomouc obránce…
Již 113. ročník Pražských primátorek přinesl bohatou medailovou radost sportovcům z Veslařského…