Fotbalisté SK Sigma odvetu proti Mohuči nezvládli
Po bezbrankovém prvním poločase fotbalisté SK Sigma Olomouc inkasovali v Mohuči v utkání osmifinále…
foto: sigmafotbal.cz
07. 02. 2020 - 15:55
Týden před startem jarní části FORTUNA:LIGY prvoligový SK Sigma Olomouc oznámil prodloužení smlouvy s brankářem Alešem Mandousem (1992). Podepsal nový kontrakt do 30. června 2023. Klub o tom informoval na svém webu.
Mandous do SK Sigma přestoupil před sezonou 2018/2019 ze Žiliny, se kterou získal titul slovenského mistra. Na příležitost v Olomouci si musel chvíli počkat, dočkal se až vloni na podzim, když odchytal čtyři zápasy v řadě, ve dvou udržel čisté konto. „Na svou šanci v bráně jsem si musel trpělivě počkat. Poctivě jsem trénoval a věřil, že příležitost přijde. Jsem rád, že se tak stalo. Nabídky na prodloužení smlouvy si velice vážím,“ řekl Aleš Mandous klubovému webu.
Sigma má vyrovnanou trojici již velmi zkušených brankářů. Kromě Aleše Mandouse jsou v kádru ještě Michal Reichl (1992) a Miloš Buchta (1980).
Po bezbrankovém prvním poločase fotbalisté SK Sigma Olomouc inkasovali v Mohuči v utkání osmifinále…
Trenér Tomáš Janotka věří, že jeho svěřenci se popasují s atmosférou na stadionu v Mainzu a…
Před letošní první reprezentační přestávkou fotbalisté SK Sigma Olomouc nedokázali doma zabodovat…
První utkání osmifinále Konferenční ligy mají fotbalisté SK Sigma Olomouc za sebou. A zdárně. Na…
Pouť hokejistů HC Olomouc předkolem play-off je u konce. Mora prohrála sérii s Oceláři Třinec 0:3…
Po více než dvaceti letech budou hrát fotbalisté SK Sigma Olomouc opět doma na Andrově stadionu…