
Starší žákyně SK Sigma bojovaly ve Zlíně
V jednadvacátém kole moravské skupiny 1. ligy starších žákyň hrály fotbalistky SK Sigma Olomouc ve…
foto: Petr Pelíšek
13. 08. 2019 - 14:34
Kádr SK Sigma Olomouc se po pátém kole sezony 2019/2020 FORTUNA:LIGY kosmeticky upraví. Velmi pravděpodobně v něm už dál nebude figurovat stoper Roman Polom (1992). Ten v dosavadním průběhu soutěžního ročníku neodehrál za prvoligové áčko Sigmy ani minutu, dnes se zapojil do přípravy v jiném klubu české nejvyšší soutěže.
Polom působil v SK Sigma dvě sezony, odehrál v nich celkem 17 prvoligových zápasů, v předkole Evropské ligy celé střetnutí v Seville. Další zápasy v olomouckém dresu již nejspíš nepřidá, dnes se zapojil do tréninkového procesu s Dynamem České Budějovice. Jakou formu bude mít jeho působení na jihu Čech, to je zatím předmětem jednání mezi kluby.
V kádru má bez Poloma Sigma čtyři stopery – stabilně nastupují Vít Beneš a Václav Jemelka, na šanci čekají Jan Štěrba a David Zima.
V jednadvacátém kole moravské skupiny 1. ligy starších žákyň hrály fotbalistky SK Sigma Olomouc ve…
Vysokou prohrou pro SK Sigma Olomouc skončilo první utkání nadstavbové části Chance Ligy. Na…
Fotbalisté SK Sigma Olomouc jsou ve finále MOL Cupu. V semifinále vyhráli v Ostravě 3:2. Ani jeden…
Ve 30. kole základní části Chance Ligy hráli fotbalisté SK Sigma Olomouc s beznadějně posledním…
V posledním venkovním utkání základní části Chance Ligy potřebovali fotbalisté SK Sigma Olomouc…
Zatímco v Chance lize se fotbalistům SK Sigma Olomouc nepovedla poslední tři domácí utkání, v…