Fotbalisté SK Sigma zvládli Pardubice a jsou třetí
Potřetí v řadě získali fotbalisté SK Sigma Olomouc tři body. V 5. kole Chance Ligy porazili…
foto: Petr Pelíšek
16. 01. 2023 - 17:17
V předposledním utkání na herním soustřední v Turecku hráli fotbalisté SK Sigma Olomouc proti polské Cracovii Krakov. Zápas skončil hanáckou prohrou.
Do vedení šel Krakov v 10. minutě. Sigmě se povedlo srovnat o patnáct minut později, když penaltu za faul na Matouška proměnil Ventúra. Nerozhodně jedna k jedné pak skončil první poločas. Po dvanácti minutách toho druhého šli opět do vedení Poláci a opět to bylo po trefě Knapa. Dvacet minut před koncem mohlo být srovnáno, jenže Přichystal trefil tyčku.
"Měli jsme několik velmi dobrých příležitostí, bohužel se nám ale nepodařilo dát vyrovnávací branku. Soupeř měl dvě střely na bránu a dal dva nádherné góly. Jeden na začátku prvního poločasu, druhý ze standardky. Byl hodně produktivní," řekl trenér SK Sigma Václav Jílek.
SK Sigma Olomouc – Cracovia Krakov 1:2 (1:1)
Branky: 25. (pen.) Ventúra - 10. a 57. Knap.
SK Sigma: Digaňa - Vraštil, Poulolo, Sláma (63. Zmrzlý) – Matoušek (46. Přichystal), Zorvan (63. Růsek), Ventúra (46. Spáčil), Fortelný (63. Sedlák, 82. Pokorný), Vodháněl (63. Zlatohlávek) – Zifčák (46. Hadaš), Vaněček (46. Chytil). Trenér Václav Jílek.
Potřetí v řadě získali fotbalisté SK Sigma Olomouc tři body. V 5. kole Chance Ligy porazili…
Po dvou vítězstvích venku čeká fotbalisty SK Sigma Olomouc zápas doma. Na závěr pátého kola Chance…
Ve 4. kole Chance ligy fotbalisté SK Sigma Olomouc vyhráli v Uherském Hradišti nad Slováckem.…
Zápasy 4. kola bude o víkendu pokračovat fotbalová Chance Liga. Tým SK Sigma Olomouc poslal los do…
Tři minut před koncem zápasu třetího kola se povedlo fotbalistům SK Sigma Olomouc trefit první…
Ve 3. kole Chance Ligy se fotbalisté SK Sigma Olomouc pokusí uhrát první tříbodový zisk v nové…