
Starší žákyně SK Sigma bojovaly ve Zlíně
V jednadvacátém kole moravské skupiny 1. ligy starších žákyň hrály fotbalistky SK Sigma Olomouc ve…
foto: Petr Pelíšek
10. 01. 2023 - 14:04
Druholigové béčko SK Sigma Olomouc odehrálo první zápas přípravy. Na stadionu v Řepčíně mělo za soupeře třetiligové Kvítkovice a zvítězilo 2:0, když obě branky dal, po jedné v každém z poločasů, útočník Jáchym Šíp.
Pro nemoc či zranění v olomoucké sestavě scházeli záložníci Matěj Mikulenka, Daniel Grygar a Štěpán Langer. V základní sestavě pak nastoupili áčkaři Filip Slavíček, Jáchym Šíp a Martin Košťál. První dva se nevešli do nominace na herní soustředění v Turecku, posledně jmenovaný byl přeřazen na přípravu do béčka.
Domácí byli od začátku nebezpečnější, ale hosty držel skvělými zákroky brankář Kalina, odchovanec Sigmy. Jednou ale kapituloval, když ho ve 27. minutě překonal Šíp. Podobně to vypadalo i ve druhé půlce. Ovšem s jednou změnou, když po hodině hry měly Kvítkovice dvě obrovské šance. První brankář Stoppen zmařil, následná dorážka šla nad. V 67. minutě pak Šíp přidal druhou olomouckou branku.
„Hráči k zápasu přistoupili dobře, jen jsem nebyl spokojený s chováním v některých defenzivních situacích. To nás ale trápí delší čas a na tom musíme dál pracovat,“ řekl trenér SK Sigma B Augustin Chromý.
SK Sigma Olomouc B – Kvítkovice 2:0 (1:0)
Branky: 27. a 67: Šíp. Rozhodčí: Brázdil – Čampišová, Mílek. Diváci: 50.
SK Sigma B: Stoppen (63. Bílý) – Slavíček (46. Bednár), Coufal (46. David), Vepřek (75. Coufal), Galus (46. Vymětalík) – Košťál (46. Grečmal), Slaměna, Fabiánek (75. Slavíček), Uriča (75. Galus) – Fiala, Šíp (75. Košťál). Trenér Augustin Chromý.
V jednadvacátém kole moravské skupiny 1. ligy starších žákyň hrály fotbalistky SK Sigma Olomouc ve…
Vysokou prohrou pro SK Sigma Olomouc skončilo první utkání nadstavbové části Chance Ligy. Na…
Fotbalisté SK Sigma Olomouc jsou ve finále MOL Cupu. V semifinále vyhráli v Ostravě 3:2. Ani jeden…
Ve 30. kole základní části Chance Ligy hráli fotbalisté SK Sigma Olomouc s beznadějně posledním…
V posledním venkovním utkání základní části Chance Ligy potřebovali fotbalisté SK Sigma Olomouc…
Zatímco v Chance lize se fotbalistům SK Sigma Olomouc nepovedla poslední tři domácí utkání, v…