Basketbalisté BK Olomoucko prohráli s USK
Ani potřetí v sezoně nedokázali basketbalisté BK Olomoucko vyzrát na výběr USK Praha. Ve druhém…
foto: Petr Pelíšek
26. 09. 2020 - 14:58
To, co obvykle fotbaloví fanoušci obdivují na anglickém fotbale, předvedl tým SK Sigma Olomouc v Mladé Boleslavi. Tedy rozhodnout v posledních minutách zápasu. Hanáci nakonec vezou domů všechny tři body za výhru 3:2, když vítěznou branku dal David Kašpárek ve druhé minutě nastavení.
Sigma vstoupila do utkání tak, jak si přála. Ve 3. minutě skóroval Raclavský a hosté vedli. Jenže ve 12. minutě bylo srovnáno a stav 1:1 vydržel poměrně dlouho. Až do 66. Minuty, ve které šli z penalty do vedení domácí. Ovšem Sigma se nevzdala a bojovala dál. Už to vypadalo marně, ale nakonec bylo všechno jinak. V 90. minutě vyrovnal na 2:2 z pokutového kopu Raclavský. A ve 2. minutě nastavení dal vítěznou branku Kašpárek.
FK Mladá Boleslav U 19 – SK Sigma Olomouc U 19 2:3 (1:1)
Branky: 12. Mašek, 66. (pen.) Dohalský – 3. a 90. (pen.) Raclavský, 90 + 2 Kašpárek. Rozhodčí: Hocek – Řeháček, Glogar. ŽK: Stránský, Coňk – Fabiánek. Diváci: 30.
SK Sigma U 19: Stoppen – Waclawik (80. F. Vítek), Sklenář, Coufal, Slavíček – Raclavský, Vymětalík, Mikulenka (71. Nízký), Fabiánek – Kašpárek, L. Galus (60. Uriča). Trenér Tomáš Janotka.
Ani potřetí v sezoně nedokázali basketbalisté BK Olomoucko vyzrát na výběr USK Praha. Ve druhém…
Úspěšný vstup do jara prožili fotbalisté SK Sigma Olomouc. Ve 20. kole Chance ligy nastoupili…
Sedm hráčů přišlo, jedenáct odešlo. Sigma jde do jarní části Chance Ligy z výráznou kádrovou změnou…
Poslední utkání před olympijskou pauzou hráli hokejisté HC Olomouc v Praze proti Spartě. Nastoupili…
Z tříbodového zisku se opět mohli radovat hokejisté HC Olomouc. Podařilo se jim vyhrát přestřelku…
V posledním utkání na soustředění ve Španělsku remizovali fotbalisté SK Sigma Olomouc s korejskýý…