Basketbalisté BK Olomoucko prohráli s USK
Ani potřetí v sezoně nedokázali basketbalisté BK Olomoucko vyzrát na výběr USK Praha. Ve druhém…
foto: Petr Pelíšek
29. 02. 2020 - 22:43
Ve druhém jarním kole celostátní ligy staršího dorostu hrál tým SK Sigma Olomouc U 19 v Karviné. Zpět domů vezl dva body za výhru v penaltovém rozstřelu.
Sigma byla favoritem zápasu a po půl hodině hry šla do vedení, skóroval Malacka. Čtyři minut před přestávkou se domácím povedlo srovnat. A když se pak hostům nepodařilo proměnit žádnou další šanci a rozhodnout v řádné hrací době, kopaly se o druhý bonusový bod penalty. V těch se dařilo lépe Sigmě.
MFK Karviná U 19 - SK Sigma Olomouc U 19 1:1 (1:1), na penalty 2:4
Branky: 41. Petrík -30. Malacka. Rozhodčí: Vojkovský – Macrineanu, Lukašík. ŽK: Kobza – Bednár, Malacka.
SK Sigma U 19: Stoppen - Twardzik, Bednár, Sklenář, Slavíček - Nováček, Vymětalík, Hausknecht (90. Javora) - Fiala (54. Hadaš), Galus, Malacka (79. Šidlík). Trenér Tomáš Janotka.
Ani potřetí v sezoně nedokázali basketbalisté BK Olomoucko vyzrát na výběr USK Praha. Ve druhém…
Úspěšný vstup do jara prožili fotbalisté SK Sigma Olomouc. Ve 20. kole Chance ligy nastoupili…
Sedm hráčů přišlo, jedenáct odešlo. Sigma jde do jarní části Chance Ligy z výráznou kádrovou změnou…
Poslední utkání před olympijskou pauzou hráli hokejisté HC Olomouc v Praze proti Spartě. Nastoupili…
Z tříbodového zisku se opět mohli radovat hokejisté HC Olomouc. Podařilo se jim vyhrát přestřelku…
V posledním utkání na soustředění ve Španělsku remizovali fotbalisté SK Sigma Olomouc s korejskýý…